روش های پرداخت

به نام خداوند مهربان

روش های پرداخت:

 

دوستان عزیز، شما می توانید پس از ثبت سفارش، نسبت به پرداخت مبلغ نهایی فاکتور خود اقدام نمایید و در اسرع وقت سفارش خود را از ماموران تحویل و یا باربری که در خواست نموده اید تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است در هنگام دریافت کالای درخواستی حتما کارت شناسایی ملی خود را به همراه داشته باشید و در نظر داشته باشید اجناس درخواستی را فرد ثبت نام کننده می بایست تحویل بگیرد.

شما می توانید به چند روش زیر نسبت به پرداخت مبلغ نهایی سفارشتان اقدام نمایید(در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا وجود هر گونه پرسش و پاسخی لطفا با همکاران ما در تماس باشید):

 

۱-    پرداخت به صورت آنلاین و از طریق در گاه اینترنتی بانک:

 بانک پارکت این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است که به صورت آنلاین و بدون صرف وقت، هزینه سفارشات خود را از طریق درگاه اینترنتی بانک صادرات و بانک ملت پرداخت نمایید.

پرداخت موفق به منزله ی ثبت قطعی واریزی خود برای سفارش است و پس از پرداخت سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله ی آماده سازی و ارسال خواهد شد و نیازی به اطلاع رسانی پرداختتان به شرکت نمی باشد.

برای این منظور لطفا پس از نهایی کردن سبد خرید خود، گزینه پرداخت را انتخاب نمایید. سپس از طریق انتخاب یکی از درگاه های بانک های موجود، اطلاعات کارت بانکی تان از شما خواسته خواهد شد که در زیر به توضیح آن پرداخته ایم.

 

 

 • با چه کارت هایی می توان خرید اینترنتی کرد
  در حال حاضر این امکان از طریق کارت تمامی بانک های عضو شتاب امکان پذیر است.

 

 • پارامتر های لازم برای خرید 
  در هنگام خرید ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود که در عکس زیر کنارشان ستاره قرمز زده شده است.

 

 • شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
  این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.
 •  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. 

  در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

۱- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.

۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و درخواست دریافت رمز دوم کارت برای انجام امور بانکی از طریق اینترنت کنید.

 • کد CVV2
  کد  CVV2 به صورت یک عدد ۳رقمی (و به ندرت ۴رقمی) مانند شمارۀ ۱۶رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳رقمی حک شده است.

یا در برخی کارت های بانک ملی ۴ رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.

 • تاریخ انقضاء
  تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

بنابراین شما به راحتی می توانید با وارد کردن اطلاعات دقیق کارت بانکی خود به صورتی که توضیح داده شد پرداخت اینترنتی هزینه سفارش خود را بدون صرف وقت انجام دهید.

 

*** توجه بفرمایید که اولویت ارسال و تحویل برای پرداخت های اینترنتی از طریق درگاه های موجود در سایت بانک پارکت می باشد.***

۲-   پرداخت مبلغ نهایی سفارش به صورت انتقال کارت به کارت:

لازم به ذکر است آن دسته از افرادی که تمایلی به پرداخت آنلاین ندارند و یا دارای اطلاعات کافی در این مورد نمی باشند، می توانند جهت پرداخت مبلغ سفارش خود از طریق دستگاه های خود پرداز ATM و یا اینترنت بانک خود اقدام نموده و مبلغ نهایی را به صورت کارت به کارت واریز نمایند.

بدین صورت که وجه مورد نظر را طبق مبلغ نهایی درج شده روی فاکتور خرید خود، به یکی از شماره کارت های زیر واریز نموده و در نهایت شماره پیگیری واریزی خود را در قسمت مربوطه وارد نموده و خرید خود را نهایی فرمایید.

 

بانک  صادرات – بنام محسن حرفتی

۶۰۳۷-۶۹۷۵-۵۷۰۰-۷۲۳۱

بانک دی – بنام محسن حرفتی

۵۰۲۹-۳۸۱۰-۲۳۴۸-۳۳۶۵

بانک ملت – بنام محسن حرفتی

۶۱۰۴-۳۳۷۸-۴۱۳۸-۸۱۸۲

 

 ۳- پرداخت نقدی در محل به مامور تحویل و پس از دریافت سفارش:

این روش پرداخت فقط در مورد مشتریانی که در محدوده شهر تبریز ساکن می باشند صدق می کند و مشتریان عزیز ساکن سایر شهر ها  می بایست از طریق پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت اقدام به تسویه صورتحساب خود نمایند.

جهت اطمینان خاطر بیشتر برای مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند، این امکان وجود دارد که هنگام تحویل کالا به یکی از دو روش زیر پرداخت خود را انجام دهند:

الف) پرداخت نقدی وجه به راننده شرکت و یا مامو تحویل بانک پارکت.

ب)پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان سیار(pose).

 

لازم به ذکر است کلیه ماموران تحویل مجموعه بانک پارکت مجهز به دستگاه کارتخوان سیار(pose) سیار می باشند.

البته توجه داشته باشید می بایستی در هنگام پرداخت وجه چه به صورت نقدی چه به صورت دستگاه کارتخوان سیار، حتما قبل از پرداخت وجه کارت شناسایی فرد مورد نظر را رویت نمایید. 

راهنمای خریداینستاگرامتلگرام